jan kyncl fotograf

Facebook

  positive review  Jestli hledáte interiérového fotografa, který se bude vymykat běžným standardům, tak jste správně. Honza přijel k nám do penzionu ochotně dvakrát po sobě, aby dosáhl nejlepšího výsledku s ohledem na kvalitu fotek. O kterou nám primárně šlo. A jsme velice spokojeni.

  Vašek Koudela Avatar Vašek Koudela
  21. 5. 2022

  positive review  Pokud hledáte fotografa, co Vás vyfotí v tom nejlepším světle, tak jste našli. A komu jde ještě taky o něco víc, tak si skvěle popovídá a zjistí, že to je človíček na svém místě. Co víc si přát?!

  František Bartko Avatar František Bartko
  25. 5. 2022

  positive review  Profesionální a poctivá práce. Skvělé fotky: svatby, oslavy, focení v přírodě, reklamní fotky... vždy skvělý výsledek.?

  Jakub Homola Avatar Jakub Homola
  22. 5. 2022

  positive review  

  Nicole Jurečková Avatar Nicole Jurečková
  30. 5. 2017

  positive review  Fotky na této stránce už obdivuji dlouho, takže když jsme začali plánovat svatbu, volba fotografa byla jasná věc. I přes má vysoká očekávání jsem nebyla zklamána. Momentky dokonale vystihují pohodovou atmosféru celého dne, navíc jsem byla jsem moc mile překvapena i naprosto originálními nápady fotografa a jeho hrou se zajímavým osvětlením. Rozhodně to nebyly žádné strojené fotky co má řada svateb jako přes kopírák. Ve výběru fotek mi vůbec nic nechybělo. Navíc oceňuji i pohodový přístup fotografa a jeho samostatnost, díky čemuž jsem si mohla svůj den už jenom užívat. Jedním slovem - doporučuji! 🙂

  Radka Scheirichova Avatar Radka Scheirichova
  31. 1. 2018

  positive review  Když jsem hledal svatebního fotografa, tak jsem sháněl někoho, kdo nám udělá výborné fotky. A vzhledem k tomu, že se s Honzou pár let znám, tak jsem věděl, že on to umí. A opět nás přesvědčil, že za dobrý peníz se dá zahrát luxusní muzika. A i když si vedro vybralo svojí daň, tak můžeme my i všechny babičky a dědečky při pohledu na jeho fotky vzpomínat. Když se mě někdo zeptá na fotografa, tak vím, koho jim doporučit. Díky Hanzi 😉

  Vojta Urbánek Avatar Vojta Urbánek
  10. 2. 2018

  positive review  Naše svatba se odehrála v užším kruhu lidí, se kterými se vídáme, a máme si co říct. Hodně věcí jsme si organizovali sami, a tak nám záleželo na tom, aby nám i další účastníci svatby byli blízcí. Měla jsem pocit, že Honza by mezi nás dobře zapadl, a nezmýlila se. 🙂 Nelenil pro nás vylézt na strom pro originální skupinovku, nebyl pro něj problém jet na obřad na kole... Nejsme zrovna fotogenický typy, nikdy nevím, jak se na fotku "postavit" a jak se tvářit, ale focení s Honzou bylo přirozený, vlastně nás to i bavilo...:) Co bych vyzdvihla a potvrdila, je Honzův cit pro zachycení atmosféry a jedinečných momentů, správně se soustředí na lidi a situace. Pokud chcete zaznamenat i "zátiší s vázičkami", tak vám to taky dobře vyfotí, ale musíte mu říct, že zrovna to je pro vás důležitý (Raději dopředu, v rozhodný den na to samozřejmě nebudete myslet.). 😛 Doufám, že se ještě někdy potkáme. Děkujeme!

  Hana Moučková Avatar Hana Moučková
  10. 3. 2020

  positive review  Hanz je báječný fotograf i člověk - což je perfektní kombinace pro vytvoření fotek s jedinečnou kompozicí, ze kterých vyzařuje autenticky atmosféra akce 🙂 Pokud tedy chcete na jakýkoliv svůj výjimečný den vzpomínky, ke kterým se budete rádi vracet a vyvolají ve vás znovu všechny ty krásné pocity, tak mohu jedině doporučit ;)!

  Bára Jírová Avatar Bára Jírová
  27. 5. 2022

  positive review  Honza je ve svém oboru velký profesionál ale zároveň také neuvěřitelně pozitivně nabitý člověk, se kterým byla velká radost strávit náš den D. Na naší svatbě jsme tak měli pocit, jakoby s námi bylo o jednoho kamaráda navíc, ačkoli jsme se pred samotným svatebním dnem nikdy neviděli. S výslednýma fotkama jsme neskutečně spokojeni. Proto ještě jednou- děkujeme, že jsi byl součástí našeho velkého dne. Anička a Tomáš

  Anna Mastikova Avatar Anna Mastikova
  19. 5. 2018

  positive review  Pokud hledáte fotografa, co Vás vyfotí v tom nejlepším světle, tak jste našli. A komu jde ještě taky o něco víc, tak si skvěle popovídá a zjistí, že to je človíček na svém místě. Co víc si přát?!

  František Bartko Avatar František Bartko
  25. 5. 2022

  positive review  Naprostá spokojenost - fotky jsou nádherné. Po naší svatbě si Honzu objednalo mnoho našich přátel na tu svoji...

  Jindřich Poledňák Avatar Jindřich Poledňák
  11. 5. 2022

  positive review  Skvělý kluk, který fotí ty nejkrásnější fotky. Ze skal, svateb, závodů, večírků, festivalů a jiných veselostí. Když fotografa, tak určitě Hanze 🙂

  Tereza Dudová Avatar Tereza Dudová
  23. 5. 2022

  positive review  Nedovedu si představit lepšího fotografa pro naší akci. Honza je kreativní, samostatný a zkušený fotograf, na kterého je 100% spoleh.

  Petr Vakoč Avatar Petr Vakoč
  21. 5. 2022

  positive review  Při výběru svatebního fotografa jsem měla dvě podmínky – mít krásné fotky a cítit se sama sebou s člověkem, který mě bude provázet celý velký den. A musím říct, že Honzu ráda doporučím všem nevěstám. Honza uměl vytvořit skvělou atmosféru a díky tomu nebyl na svatební nervozitu ani kousíček času. Také na něm oceňuji skvělou přípravu a zároveň neuvěřitelně rychlé přizpůsobení se našim přáním. Moc děkujeme za krásné fotky!

  Soňa Staňková Avatar Soňa Staňková
  22. 5. 2022

  positive review  

  Jitka Madrová Avatar Jitka Madrová
  6. 12. 2017

  positive review  dekujeme za paradni miminkovske fotky! byli jsme mile prekvapeni, co se da za takovou chvilku nafotit. Miminko bylo z Honzy nadsene 😉

  Beata Čiberová Avatar Beata Čiberová
  6. 12. 2017

  positive review  

  Pavel Ligr Avatar Pavel Ligr
  25. 6. 2017

  positive review  Děkujeme za krásné fotky naší svatby, skvělý fotograf, zapadl mezi svatebčany jako náš kamarád 🙂 Focení nemám moc ráda, ale vše bylo přirozené a cítili jsme se velmi uvolněně po celou dobu. Ještě jednou díky za dokumentaci našeho nezapomenutelného a krásného dne.

  Marie Rosenbergová Avatar Marie Rosenbergová
  27. 2. 2022

  positive review  Chceš fotky? Dál nehledej 🙂

  Kuba Lacina Avatar Kuba Lacina
  23. 5. 2022

  positive review  Honza nám fotil svatbu před dvěmi lety a byli jsme maximálně spokojeni. Pokud hledáte někoho originálního, kdo má svůj jedinečný foto rukopis, Honza je jasná volba. Jeho fotky jsou originální a perfektně zachycují průběh celého svatebního dne. Při prohlíženi fotek se vždy přenesu zpět a vybavím si vše včetně prožitých emocí. Domluva bezproblémová, vřele doporučuji.

  Radka Dušková Avatar Radka Dušková
  16. 5. 2019

  positive review  Perfektní domluva, realizace našich představ i nenucené momentky, které zvěčnily náš vyjímečný den. O Honzovi nikdo téměř nevěděl a tak máme krásné autentické vzpomínky. Vřele doporučujeme!

  Daniela Neumannová Avatar Daniela Neumannová
  13. 5. 2022

  positive review  Pan fotograf se skvělým smyslem pro detail. Zbystřené oko na překrásné momentky a okamžiky. Člověk ,jenž je hoden oslovení Fotograf. Spokojenost ,profesionalita, otevřenost. Budete spokojeni 🙂 , ba co víc než to.!

  Doby Dobytek Dobyvatel Avatar Doby Dobytek Dobyvatel
  1. 4. 2019

  positive review  Honza má nezaměnitelný rukopis a jemnocit pro zajímavou kompozici.

  Daniel Šťastný Avatar Daniel Šťastný
  31. 7. 2017

  positive review  Výbornej fotograf s neotřelým přístupem, mohu vřele doporučit ?

  Slack Kolouch Avatar Slack Kolouch
  22. 5. 2022

  positive review  Sme radi, že sme si Honzu vybrali ako svadobného fotografa. Komunikácia bola z jeho strany bez problému a bol poctivo pripravený. Na svadbe sa hneď skvele zorientoval a zapadol medzi hostí. Fotenie bolo pohodové a bez stresu a zvládli ho aj najväčší odporcovia. Honza sa prispôsobil našim požiadavkam, a zároveň vytipoval super miesta na fotky. Rýchlo po svadbe nám poslal pár ochutnávkových fotiek, čo potešili. Odporúčame všetkými desiatimi. Ďakujeme, Honzo!

  Martina Aster Kyjakova Avatar Martina Aster Kyjakova
  24. 6. 2019

  positive review  Honza je skvělý člověk a o to víc šikovnější fotograf! A mohu jen doporučit z vlastní zkušenosti že co fotka to BOMBOVÁ fotka !!

  Dominik Varga Avatar Dominik Varga
  24. 5. 2022

  positive review  Focení naší svatby bylo díky Hanzovi jedna velká POHODA 🙂 Z fotek přímo sálá radost a uvolněná atmosféra. Domluva s fotografem byla super, skvělý přístup (ani jsme o něm během obřadu nevěděli ?), párové focení při západu slunce bylo top ? Fotky jsou profesionální a jsme s nimi nadmíru spokojení. Moc děkujeme, že jsi náš den D tak hezky zachytil! ??

  Nela Pavlíková Avatar Nela Pavlíková
  29. 11. 2018

  positive review  Hanze muzu jen doporucit! Bezproblemova dohoda, pohodovy pristup...a hlavne ty fotky maji tak krasnou upravu, ze z nich jsou vsichni nadseni:) I pres nami dost omezeny cas zvladl zachytit atmosferu. Taky musim vyzdvihnout originalne-vtipny napady pri skupinovem foceni. Dekujeme!

  Edith Syslova Avatar Edith Syslova
  27. 2. 2020

  positive review  Hanz fotí parádně, domluva a realizace bez problémů. I díky němu máme krásné vzpomínky na náš velký den 🙂

  Dejvid Ňoumen Avatar Dejvid Ňoumen
  16. 5. 2022

  positive review  He got’em all: mind, body and spirit. Photography with reflection: considering your perspective. Photography with gratitude: renaissance mindset. Photography with link to nature: real sustainability. Photography through exercise: seeking spontaneous opportunities to snap what’s important to you and yours. Ready for a better photography?

  Martin Mec Avatar Martin Mec
  23. 5. 2022

  positive review  S Honzou se známe již nějaký čas a jeho fotografie se nám vždy moc líbily, takže volba pro náš svatební den byla jasná a rozhodně ho můžeme jen doporučit 🙂 Díky Honzovým fotografiím máme úžasnou vzpomínku na náš den, který sice strašně utekl, ale díky tomu že Honza zachytil všechny důležité okamžiky a momenty, můžeme vzpomínat na to, co se vlastně všechno událo a člověk má při prohlížení fotografií pocit, jakoby celý den prožíval znovu. 🙂

  Simona Kernerová Avatar Simona Kernerová
  9. 1. 2019

  positive review  Díky krásným fotkám od Hanze si můžeme náš svatební den kdykoliv připomenout, jelikož perfektně zachytil důležité momenty, aniž by byly samotným focením jakkoliv narušeny. Fotky jsou skvělé a přesně vystihují atmosféru naší svatby. Pro dobrou fotku neváhá ani vylézt na strom 🙂 Navíc je s Hanzem opravdu sranda a proto ho chcete na svatbě mít 🙂

  Martina Kudrová Avatar Martina Kudrová
  14. 7. 2021

  positive review  Krásný fotky, rozumný ceny, pohodovej fotograf. Co víc si přát?

  Vojtěch Kolář Avatar Vojtěch Kolář
  23. 5. 2022

  positive review  Doporučuju! ? Děkuju za parádní fotky z outdoorových závodů, kdy není jednoduché zachytit ten správný moment, když jsou všichni v pohybu a zápalu závodění... ovšem Honza to zvládá na jedničku;)

  Lucie Poslední Avatar Lucie Poslední
  23. 5. 2022

  positive review  Je fakt dobrej! Profík jak se patří a ještě sympoš

  Jurach Picha Avatar Jurach Picha
  23. 5. 2022

  positive review  Honza je ve svém oboru velký profesionál ale zároveň také neuvěřitelně pozitivně nabitý člověk, se kterým byla velká radost strávit náš den D. Na naší svatbě jsme tak měli pocit, jakoby s námi bylo o jednoho kamaráda navíc, ačkoli jsme se pred samotným svatebním dnem nikdy neviděli. S výslednýma fotkama jsme neskutečně spokojeni. Proto ještě jednou- děkujeme, že jsi byl součástí našeho velkého dne. Anička a Tomáš

  Anna Mastikova Avatar Anna Mastikova
  19. 5. 2018

  positive review  Ze svatebnich fotek od Hanze jsme oba nadseni! Podarilo se mu na fotkach zajimave vystihnout naladu svatby i atmosferu mista. Vysel nam ve vsem vstric, okamziky, na kterych nam zalezelo se podarilo zaznamenat a perfektne probihala i nasledna domluva ohledne zpracovani a dodani fotek. Tezko bychom hledali nekoho povolanejsiho ? Pavel&Terka Dvořákovi

  Pavel Dvořák Avatar Pavel Dvořák
  6. 7. 2019

  positive review  Svatební den uteče rychlostí blesku,a proto jsme rádi,že díky Hanzovi máme tyto okamžiky uchované. Je to profesionál,který byl všude,aniž by si ho clověk všimnul,navíc mezi svatebčany zapadl,jako by byl členem rodiny. Byli jsme maximálně spokojeni a určitě budeme doporučovat dál. Kristýna a Vojta Patočkovi

  Kristýna Patočková Avatar Kristýna Patočková
  9. 3. 2020

  positive review  Skvělej fotograf, ať už se chcete nechat vyfotit se svým milým/milou ve svatební den nebo s lanem kdesi na skále. Honza má umělecký oko a cit pro situaci a z jeho fotek je vždycky cítit radost �

  Veronika Toušek Avatar Veronika Toušek
  23. 5. 2022

  positive review  super (nejen svatební) fotograf .. můžu doporučit 🙂

  Kwjet Oslaf Avatar Kwjet Oslaf
  26. 5. 2022

  positive review  Byli jsme u Honzy na focení s rodinkou. Byl to příjemně strávený čas. Honza vybral krásnou lokalitu a výsledek byl ještě lepší, než naše očekávání. Honza má osobitý styl a cit, který nejde ničím nahradit.

  Kamil Spěšný Avatar Kamil Spěšný
  4. 4. 2017

  positive review  Naprosto profesionální přístup a milé vystupování při foceni našich konferencí a seminářů. Doporučuji na jakoukoliv akci bez ohledu na míru oficiality. Výborná komunikace a rychlé zpracování.

  Petra Kundeliusová Avatar Petra Kundeliusová
  22. 5. 2022

  positive review  Nejlepší fotograf, s kterým jsem spolupracoval. Profesionální komunikace, výsledky i celý proces focení. Zároveň velmi příjemný a osobní přístup. Skvělý fotograf jak na foceni akcí (sportovní, svatby, společenské), tak na prostory, domy, interiér … mohu doporučit

  Marek Smolka Avatar Marek Smolka
  31. 5. 2022

  positive review  Děkujeme za nádherné fotky z naší svatby. Moc se nám líbí, jak jsi v nich dokázal zachytit atmosféru celého dne a s jakou nevtíravostí a originalitou jsi k focení přistupoval. Fotky jsou přesně takové jaké jsme si přáli a rádi se v budoucnu na Tebe opět obrátíme.

  Pavla Hánová Avatar Pavla Hánová
  16. 5. 2017

  positive review  Krasne svatebni fotky, ktere mame vystavene a jeste dlouho je vystavovat budeme 🙂 uzasne momentky, ktere zachytily atmosferu obradu a party 🙂 moc dekujeme za prijemnou spolupraci a urcite Vas oslovime zase nekdy na rodinne foto 🙂

  Tereza Smejkalova Avatar Tereza Smejkalova
  22. 10. 2020

  positive review  Best of the best. Of the best.

  Jiří Richter Avatar Jiří Richter
  23. 5. 2022

  positive review  Vybrali jsme si Honzu na zaklade doporuceni Elisky na nasi podzimni cesko-vietnamskou svatbu pro 200lidi v zari v Ceskem svycarsku. Sesli jsme se osobne predtim, kde jsme si rikali nase predstavy. Libilo se nam: * rychla komunikace * ochota a vstricnost * byl s nami uz od 7 rana na ranni vietnamsky obrad az do pozdniho vecera na party * velmi kvalitni profi fotky * krasne fotky v prirode - na skalach, v lese * supr spoluprace s kameramanem Pepou

  Ymy Vu Cerna Avatar Ymy Vu Cerna
  8. 1. 2019

  positive review  Jedna věc je bez diskuze - Honza dělá nádherné fotky. Co je na něm ale podle mě jedinečné, je jak splyne s davem a chová se tak nenucheně, že si po chvíli ani neuvědomujete, že jste v záběru jeho kamery. Hanzovy fotky dokáží vystihnout atmosféru, náladu zachycených okažiků. Nejsou strojené - a to i přes to, že si Honza dokáže dav pěkně uspořádat

  Bára Kalošová Avatar Bára Kalošová
  22. 5. 2022

  positive review  Honzu poznam ako vyborneho lyziara, horolezcu a slacklinera, ale v prvom rade ako neskutocne pozitivnu osobu. Inspiroval ma vo vela smeroch a ani o tom nevie - jednoducho svojim zivotnym stylom ?. Jeho styl ako fotograf sa mi paci v tom, ze nikdy nemate pocit, ze foti. Dokaze tak zachytit najviac prirodzene momenty a to sa mi potvrdilo z jeho zaberov z roznych udalosti. Kludne by som ho odporucil ako fotografa, ktory ma cit a vie sa prisposobit roznym situaciam ??.

  Adam Jakab Avatar Adam Jakab
  25. 5. 2022

  positive review  Děkujeme za nádherné fotky z naší svatby. Moc se nám líbí, jak jsi v nich dokázal zachytit atmosféru celého dne a s jakou nevtíravostí a originalitou jsi k focení přistupoval. Fotky jsou přesně takové jaké jsme si přáli a rádi se v budoucnu na Tebe opět obrátíme.

  Pavla Hánová Avatar Pavla Hánová
  16. 5. 2017

  positive review  Super práce!

  Karel Vrba Avatar Karel Vrba
  1. 6. 2018

  positive review  Parádní fotky ze svatby. Spousta hezkých nenucených momentek, kdy jsme ani nepostřehli, že nás fotí. A je to úplně pohodový člověk ?.

  Andrea Kučerová Avatar Andrea Kučerová
  22. 5. 2022

  positive review  Honzu jakožto svatebního fotografa můžu vřele doporučit. Nejvíc se mi líbí jeho schopnost nenápadně pozorovat svatební hosty a zachytit je v situacích, které jsou pro ně výstižné - přestože je vidí poprvé v životě. Kromě fotek nevěsty se ženichem tak vznikne i krásná památka na to, kdo s vámi váš den prožil. Navíc si umí výborně hrát se světlem, čímž slavnostní atmosféru ještě umocní.

  Gabriela Gaudlova Avatar Gabriela Gaudlova
  9. 5. 2017

  positive review  Původně jsem na svatbě žádného fotografa nechtěl v obavě, že by šlo o takovou tu svatební klasiku - zamilované pohledy, strojené pózy, apod. Nakonec jsem byl rád, že jsme si vybrali Honzu Kyncla. Aniž bychom mu dali přesnější zadání, přicházel s neotřelými nápady a zaměřoval se na zachycení momentů, které mě ještě dnes rozesmějí nebo pobaví. Díky Honzo!

  Lukáš Svoboda Avatar Lukáš Svoboda
  15. 5. 2017

  positive review  I já bych chtěla Honzovi moc poděkovat za nádherné fotky z našeho svatebního dne. S manželem jsme se shodli, že nechceme mnoho načinčaných strojených fotek ale hlavně momentky a vystižení atmosféry našeho velkého dne,a to Honza zvládl prostě na jedničku! Po překvapivě rychlé době zpracování poslal soubor fotek, které přesně a pravdivě vystihly pohodovou atmosféru naší svatby, moc si toho cením! Po tom co jsem je naaranžovala do fotoknížky bylo ještě patrnější, jak jsou ostré a kvalitní ačkoli nějaké jsem zvětšila až na 2A4, knížka vyšla nádherně!:-) Samozřejmě jsme si nechali udělat i pár těch "strojených", i ty vyšly moc pěkně. Navíc ač jsme Honzu viděli oba poprvé, přišlo mi jak bychom tam měli blízkého kamaráda:-) Měl netradiční nápad na společnou fotku, (nikde jinde jsem to neviděla tak raději nechci prozrazovat jeho know-how), kterou nám všichni chválí:-) Za nás veliká spokojenost!

  Vendula Poledňáková Avatar Vendula Poledňáková
  9. 5. 2017

  positive review  Super práce!

  Karel Vrba Avatar Karel Vrba
  1. 6. 2018

  positive review  Skvělé fotky a přístup. 🙂

  Ondra Piskáček Avatar Ondra Piskáček
  22. 5. 2022

  positive review  Děkujeme Hanzovi za skvělé zachycení našeho svatebního dne. Za jeho aktivní přístup, bezproblémovou domluvu a ochotu. Vznikly parádní fotky i nás, co se neradi fotíme - smekám:)) rozhodně doporučujeme!

  Veronika Vodičková Avatar Veronika Vodičková
  13. 1. 2019

  positive review  Moc děkujeme Hanzovi za krásné svatební fotky ale především za profi provedení. Svatebčany zvládl parádně zorganizovat když to bylo třeba a, i když jsme ho rádi viděli na svatbě jako kamaráda, bylo příjemné, že jako fotograf se nikde nemotal ? S novomanželi, co se neradi fotí je asi vždycky těžké pořízení, ale Hanz to zvládl na jedničku. S foťákem se vždycky někde nenápadně vynořil a pořídil krásnou momentku dřív než jsme se stihli začít nepřirozeně šklebit. Ocenili jsme i perfektně zvládnutou přípravnou (online) schůzku, kde jsme se domluvili co od něj čekáme a kde nás Hanz navedl na to co je třeba promyslet. Například to, že se s námi budou chtít vyfotit všechny babičky a tetičky, a že to nejspíš zabere nějaký čas v programu. Děkujeme, Filip a Terka

  Tereza Krejčí Avatar Tereza Krejčí
  25. 3. 2022

  positive review  Už dlouho obdivuju Honzovu schopnost používat přírodu jako dokonalý fotografický ateliér. Nedávno jsem jeho služby využil pro focení našich produktů a jsem nadšený. Díky!

  Luboš Vrátil Avatar Luboš Vrátil
  21. 5. 2022
VYNIKAJÍCÍ
65 recenze na
Michal Vavrik
Michal Vavrik
01/06/2022
Easy-going, fun to work with and be around, and is really able to capture the moment.
Přečtěte si více
Marek Smolka
Marek Smolka
31/05/2022
Fotil pro nás sportovní akce a vždy to dopadlo skvěle.
Přečtěte si více
Marek Smolka
Marek Smolka
31/05/2022
Skvělý fotograf, který nám opravdu sedl. Osobní a zároveň profesionální přístup. Skvělé výsledky práce. Výborná komunikace. Všem doporučuji.
Přečtěte si více
Dana Spilkova
Dana Spilkova
31/05/2022
Krásné fotky, šikovný fotograf!
Přečtěte si více
Barbora Jírová
Barbora Jírová
27/05/2022
Honza je báječný fotograf i člověk - což je perfektní kombinace pro vytvoření fotek s jedinečnou kompozicí, ze kterých vyzařuje autenticky atmosféra akce 🙂 Pokud tedy chcete na jakýkoliv svůj výjimečný den vzpomínky, ke kterým se budete rádi vracet a vyvolají ve vás znovu všechny ty krásné pocity, tak mohu jedině doporučit ;)!
Přečtěte si více
Kwjet Oslaf
Kwjet Oslaf
26/05/2022
super (nejen svatební) fotograf .. můžu doporučit 🙂
Přečtěte si více
Jindřich Poledňák
Jindřich Poledňák
26/05/2022
Naprostá spokojenost - fotky jsou nádherné. Po naší svatbě si Honzu objednalo mnoho našich přátel na tu svoji...
Přečtěte si více
Adam Jakab
Adam Jakab
25/05/2022
Honzu poznam ako vyborneho lyziara, horolezcu a slacklinera, ale v prvom rade ako neskutocne pozitivnu osobu. Inspiroval ma vo vela smeroch a ani o tom nevie - jednoducho svojim zivotnym stylom ?. Jeho styl ako fotograf sa mi paci v tom, ze nikdy nemate pocit, ze foti. Dokaze tak zachytit najviac prirodzene momenty a to sa mi potvrdilo z jeho zaberov z roznych udalosti. Kludne by som ho odporucil ako fotografa, ktory ma cit a vie sa prisposobit roznym situaciam ??.
Přečtěte si více
František Bartko
František Bartko
25/05/2022
Tak určitě.. Prostě spokojenost. Dává do toho srdíčko a to je nejvíc 🙂
Přečtěte si více
Ondřej Caha
Ondřej Caha
24/05/2022
Vzdy super fotky a spoluprace jedna radost !
Přečtěte si více

Ing. Jan Kyncl

WhatsApp : +420 722 704 612

Photo & Webdesign

© 2022 Jan Kyncl